Koszulki

Koszulki z własnym nadrukiem? To banalnie proste

Koszulka z własnym napisem

Coraz częściej udaje nam się spotkać na ulicy kogoś w naprawdę nietypowej koszulce. Są to osoby, które postanowiły nie dawać się panującym modom czy innym trendom, tylko postawić na swoją własną innowacyjność i stworzyć dla siebie produkty naprawdę unikalne. Obecnie istnieje cała masa firm oferujących koszulki z własnym nadrukiem. Cechują się bardzo różną jakością wykonania koszulek z własnym nadrukiem, ale jeśli postawimy na jedną z lepszych firm, w zasadzie nie będzie żadnych ograniczeń dla naszych możliwości twórczych.

Od czego zacząć?

Na początku wypadałoby mieć jakiś obraz lub najlepiej projekt graficzny, który miałby trafić na koszulki z własnym nadrukiem. O tym jednak trochę później. Zacząć warto od kwestii związanych z samą stroną techniczna przygotowywania takich koszulek z własnym nadrukiem.

Pierwszym krokiem musi być wybranie podkładu, czyli koszulki, na którą będziemy nanosić nas nadruk. Zazwyczaj wybierane są jednokolorowe koszulki proste, przeważnie białe, ale nie jest to konieczne. Nadruk może być zrobiony na dowolnym kolorze koszulki, a nawet na koszulce kolorowej, chociaż w takim przypadku trudniej jest o odpowiednie rezultaty naszych działać. Artyści raczej nie wybierają różnokolorowego płótna do swojej pracy i my też nie powinniśmy. Z drugiej strony, jeśli mamy naprawdę dobry pomysł na stworzenie czegoś właśnie w ten sposób, nic nie powinno nas zatrzymać.

W następnym kroku będziemy czekać na naszą koszulkę z własnym nadrukiem lub zanim jeszcze do tego dojdzie, będziemy mieli możliwość bardzo dokładnego ustawienia na koszulce naszych wzorów. Niektóre strony internetowe pozwalają, by koszulki z własnym nadrukiem najpierw selekcjonować pod względem koloru, rozmiaru i kroju, a następnie przejść do kwestii związanych z idealnym wpasowaniem nadruku w miejsce, które nas interesuje. Daje to dodatkowy element kreatywności, z którego warto jest skorzystać, jeśli tylko jest dostępny.

Inspiracje

Jeśli chodzi o inspiracje, na koszulki z własnym nadrukiem można wrzucać absolutnie wszystko. Dla niektórych osób koszulki z własnym nadrukiem to przede wszystkim elementy użytkowe lub pseudo użytkowe, czyli na przykład koszulka-trykot piłkarski z kolorami wymyślonymi dla naszego prywatnego klubu i z naszym nazwiskiem na plecach. Zbudowanie takiej drużyny może być naprawdę ciekawym pomysłem.

Wiele osób traktuje tego typu koszulki także jako świetny pomysł na prezent, ponieważ koszulki z własnym nadrukiem mogą mieć albo bardzo osobisty charakter, albo mogą być jakiś prywatnym żartem. Zdarza się, że za pomocą koszulek przekomarzają się małżeństwa lub specjalne wzory są przygotowywane na różne uroczystości rodzinne, rocznice czy urodziny. Wszystko to jest naprawdę zabawne, a może być też poruszające.

Na koszulkach można spotkać wszystko od różnego rodzaju abstrakcji, przez małe manifesty polityczne wypisywane drobnym druczkiem. Najważniejsze jest to, by dać coś od siebie i by uzyskać efekt nietuzinkowy, jakiego po prostu nie da się znaleźć w sklepie. A wszystko to za zadziwiająco niewielkie pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *