Bluzy

Wyraź siebie – sięgnij po odzież z nadrukiem!

Bluza z nadrukiem

Nudzą Cię standardowe ubrania w sieciówkach? Poszukujesz własnego stylu i nie chcesz powielać stylizacji ludzi spotykanych na ulicach? Oryginalny outfit zapewnią Ci bluzy z nadrukiem. To sposób nie tylko na wyróżnienie się z tłumu, ale również na wyrażenie siebie – własnych emocji, poglądów, pragnień itp.

Bluza z nadrukiem

Określ się poprzez ubiór

Istnieje stare, utarte powiedzenie: „Pokaż mi swoją szafę, a ja powiem Ci, kim jesteś”. Czy ubiór może nas definiować? Wielu kreatorów mody i stylistów twierdzi, że jak najbardziej, dlatego nie można ślepo podążać za trendami, tylko kreować nowe i korzystać rozważnie z tego, co oferują sklepy odzieżowe. Nijakość w modzie jest największą zbrodnią.

Ubiór powinien być do nas dopasowany, nie tylko pod względem koloru, kroju czy rozmiaru, ale tego, w jakim jest stylu. Określa on, jak będziemy postrzegani w otoczeniu. Bluzy z nadrukiem są wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, dlatego znakomicie nadają się do kreowania własnego stylu – zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet. Kto bowiem powiedział, że kobieta nie może nosić się na sportowo w bluzie?

Przy użyciu różnych elementów garderoby można manifestować swoje poglądy i własną niezależność, porozumiewając się bez słów z otoczeniem. Często nasze ubranie potrafi przekazać, jaką mamy przynależność do grupy społecznej, a nawet jakie są nasze zainteresowania. Bluzy ozdobione indywidualnie wybranym nadrukiem w dzisiejszych czasach mogą stać się mobilnymi reklamami, swego rodzaju billboardami. Jednak taka reklama nie musi dotyczyć wyłącznie danej marki czy produktu, ale nas samych. Jednocześnie nie powinniśmy utożsamiać takiego kreowania swojego stylu, aby na bluzach na przykład znalazł się nadruk z naszym zdjęciem, ponieważ nie o to w tym chodzi.

Historia popularności ubrań z nadrukiem

Już w latach 30. XX wieku w Stanach Zjednoczonych pojawiły się pierwsze koszulki z nadrukiem, które cieszyły się dużą popularnością. Z czasem do koszulek dołączyły i inne części garderoby, między innymi bluzy z nadrukiem, które początkowo nosili zwłaszcza sportowcy. Później weszły one do kultury hip-hopowej i rapowej. Luźne bluzy o fasonie kangurka, z dużą kieszenią i kapturem były ozdabiane nadrukami dobrej jakości, które miały identyfikować zwykle ubrania jako własność danej drużyny sportowej czy fanów owego zespołu.

Najczęściej takie bluzy noszone były z czasem przez skaterów i prezentowały pewne idee – pozytywne nastawienie do życia i świata w ogóle. Śmieszne hasła na bluzach pozwalają na rozbawienie otoczenia, nie tylko osób, które znamy, ale i zupełnie nieznajomych, które spotykamy na co dzień na swojej drodze.

Moda na koszulki i bluzy z różnymi nadrukami trwa w najlepsze, zwłaszcza dziś, w dobie zalewania rynku odzieżowego jednakową odzieżą z Chin czy Tajwanu. Indywidualnie zaprojektowane bluzy z wyjątkowym dla danej osoby nadrukiem będą niepowtarzalne. Nikt inny nie będzie ich nosił. To duża wartość dla potencjalnego konsumenta żywo zainteresowanego wyróżnianiem się z tłumu innych, jednakowo ubranych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *