Na czym polega działanie legginsów push up?

8_carlaLegginsy to doskonała propozycja dla każdej kobiety i obowiązkowy element każdej damskiej garderoby. Nie trzeba mieć figury idealnej, aby móc nosić legginsy, a wręcz przeciwnie – trzeba nosić legginsy push up, aby zyskać perfekcyjną sylwetkę!

Krótka historia legginsów
Legginsy wypromowała Jane Fonda w latach 80′ – jednak różniły się one w znacznym stopniu od tych modeli, które dostępne są obecnie na rynku. Legginsy, czyli kryjące rajstopy bez stóp uwielbiane są przez kobiety na całym świecie z uwagi na wysoką elastyczność oraz komfort, jaki zapewniają podczas noszenia. Legginsy uwielbiała także Madonna, która jako pierwsza zerwała z ich wizerunkiem stroju typowo sportowego i założyła je w wersji punkowo-rockowej do tiulowej sukienki i szpilek. Dzięki temu obecnie legginsy chętnie noszone są zarówno do biegania i ćwiczeń na sali sportowej, jaki do eleganckich sukienek czy tunik w połączeniu ze szpilkami.

Jak działają legginsy push up?
Głównym zadaniem legginsów push up jest uwydatnienie kobiecej pupy oraz sprawienie, że będzie ona bardziej podniesiona i kształtna. Te panie, które uważają że noszenie legginsów im nie służy z uwagi na zbyt chłopięcą sylwetkę, powinny przekonać się o ich magicznym działaniu. Natomiast panie, które obdarzone zostały bardziej obfitymi kształtami powinny sięgnąć po legginsy modelujące, które fantastycznie uwydatniają talię, spłaszczają brzuszek, ukrywają fałdki oraz modelują pupę i uda. Należy jednak pamiętać, że legginsy push up nie mają nic wspólnego z bielizną modelującą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *