Co warto wiedzieć przed zakupem bielizny wyszczuplającej?

Zrzucenie zbędnych kilogramów, podciągnięcie pośladków, a także zmniejszenie obwodu talii to marzenie wielu kobiet, które niestety jest bardzo trudne do osiągnięcia. Zmiana diety oraz aktywność fizyczna są w tym przypadku najważniejsze, jednak na efekty należy czekać dosyć długo. Świetnym sposobem na to, aby wizualnie poprawić wygląd sylwetki, jest założenie wyszczuplającej bielizny, gdyż efekty można zobaczyć od razu. W jaki jednak sposób dobrać taką bieliznę do sylwetki i na jakie szczegóły należy zwrócić uwagę przed zakupem?

Dobieranie wyszczuplającej bielizny
Kupując majtki wyszczuplające z E-lady, w pierwszej kolejności należy zmierzyć obwód bioder, natomiast kupując np. gorset zarówno obwód biustu, jak i pasa. Warto wiedzieć również o tym, iż takie wyszczuplające majtki czy też inne części wyszczuplającej bielizny są bardzo obcisłe, dlatego też nie należy decydować się na mniejszy rozmiar z nadzieję, iż efekt będzie jeszcze lepszy.

Na co zwrócić uwagę kupując bieliznę wyszczuplającą?
Najważniejszą kwestią jest przede wszystkim prawidłowe określenie typu sylwetki, ponieważ fason wyszczuplającej bielizny dobiera się głównie pod kątem tego parametru. Kolejnym ważnym elementem jest materiał wykonania. Korygująca bielizna składa się zazwyczaj z mieszanki takich materiałów jak wiskoza, poliester, guma oraz elastan. Względy estetyczne również odgrywają bardzo dużą rolę, dlatego też przed zakupem danego modelu należy zwrócić uwagę na to, czy jest niewidoczny pod wierzchnią częścią ubrania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *