Moda damska

Bielizna i jej zastosowanie

bielizna wyszczuplającaKiedy kilka zbędnych kilogramów skuteczne przeszkadza wcisnąć się w ulubioną sukienkę czy spodnie, nie ma co czekać na cud, tylko założyć odpowiednią bieliznę modelującą sylwetkę. Od kilku lat producenci bielizny damskiej proponują nowatorskie rozwiązania, za pomocą których każda kobieta może skorygować drobne niedoskonałości swojej sylwetki, a także optycznie ją wyszczuplić. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza kiedy planujemy założyć dopasowaną sukienkę i nie chcemy podkreślać nieestetycznych fałdek.

Bielizna powinna nie tylko spełniać walory użytkowe. Powinna być także funkcjonalna i wygodna. Wśród dostępnych modeli modelujących są zarówno wysokie figi spłaszczające nadmiernie wystający brzuszek czy majtki z nogawkami wyszczuplającymi uda i biodra. Można się także pokusić o body, które kompleksowo wymodeluje wszystkie partie ciała. Taka bielizna cechuje się nowatorskimi rozwiązaniami. Zastosowane specjalne nylonowe włókna są wzbogacone o mikrokapsułki z substancjami znacząco wpływającymi na tkankę tłuszczową czy cellulit. Ten rodzaj bielizny damskiej to już nie tylko wygoda i modelowanie ciała, ale także pielęgnacja.

Bielizna modelująca to wyjątkowo szybki i efektywny sposób na nadanie sylwetce nowego, pożądanego wymiaru. Bez wyrzeczeń i stosowania drakońskiej diety można w wyjątkowo krótkim czasie pozbyć się paru zbędnych centymetrów i zabłysnąć szczupłą, nienaganną sylwetką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *