Moda damska

Sukienki bombki – dla kogo?

modna sukienka bombkaModę na noszenie sukienek wprowadzono już tak dawno, że tak naprawdę nigdy chyba nie przeminie. Zmianom podlega jednakże styl najmodniejszych sukienek – od jakiegoś czasu prawdziwy hit to sukienki bombki!

Nazwę zaczerpnięto z….bombki choinkowej! Sukienkę bombkę stworzono bowiem w taki sposób, iż przypomina ona ten produkt w swoim kroju. Tego rodzaju sukienek nie poleca się jednakże wszystkim paniom, choć niewątpliwie ich zaleta to eksponowanie górnej części ciała, przy jednoczesnym maskowaniu jego dolnych partii. To właśnie pupa, biodra oraz uda to dla większości kobiet największy problem – z racji na fakt, iż zazwyczaj gromadzi się na nich tłuszcz. Sukienki bombki to rozwiązanie dla wszystkich pań, mających kompleksy związane z tymi partiami ciała.

Z racji na wielość rozwiązań, można znaleźć w sklepach sukienki zwężone w pasie oraz te szerokie, luźne – wybór typu zależy już jedynie od indywidualnych preferencji pań. Długość takiej sukienki kończy się zwykle przed kolanem lub też sięga do kolan – dzięki rozkloszowaniu można poczuć się lekko i zwiewnie.

Będąc kobietą chudą można dzięki nim zamaskować wystające kości i podkreślić ładne, długie nogi oraz ogólną zgrabność. Będąc kobietą masywną, można zaś odciągnąć uwagę od wystającego brzucha oraz bioder, podkreślając obfity zazwyczaj w takim przypadku biust. Jednakże będąc kobietą niską i masywną, można w ten sposób dodatkowo dodać sobie kilogramów – dlatego wówczas lepiej zrezygnować z sukienek bombek na rzecz innego typu strojów. Gdy ktoś zdecyduje się je nosić, najlepiej by ubrał szpilki lub buty na obcasie – połączenie obu tych elementów to prawdziwa rewelacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *